מחלקת הדוברות וההסברה ברשות המקומית מגבשת וקובעת את המדיניות התקשורתית של המועצה בפריסה שנתית, בהתאם למטרות העל של הארגון ונקודות ציון מרכזיות לאורך השנה על פי תוכנית חומש.

מטרות ויעדי מערך דוברות המועצה יהיו הגורם המקשר בין המועצה לתושבים.

תפקידה המרכזי של המחלקה הוא לתווך את העשייה הענפה של המועצה לקהלי מטרה שונים, בראשם ציבור תושבי המועצה, וכן לקהלים אחרים שיוגדרו בהמשך.. זאת באמצעות שימוש באמצעי התקשורת השונים כגון ניוזלטר, עיתון, רשתות חברתיות, אתר אינטרנט ועדכונים שוטפים.

המערך יקדם פרסומים לקראת אירועי המועצה להנגשה של המידע לתושבים כדי להניע אותם לקחת חלק ולייצר אחדות קהילתית. המערך יהיה אמון גם ליזום ידיעות תקשורתיות שיספרו את סיפור המועצה ותושביה, יגברו אליה את ההגירה ויחזקו את התיירות והעסקים. המערך גם ייתן מענה בכל עת חירום.

לעניין קשרי חוץ, כמדי שנה אנו מארחים קבוצות ואישים מחו"ל המעוניינים להכיר מקרוב את חבל הארץ שלנו.
במהלך השנים נוצרה קשר עם ארגונים שונים אשר למדו שניתן לסייר בבקעה וכערך מוסף לטיול באזור, יכולים להגיע לישוב, לפגוש את החברים ולהכיר מקרוב את העשייה במקום.

בין אורחינו יש יהודים מחו"ל ונוצרים אוהבי ישראל מארצות הברית, אירופה ואוסטרליה. הם מגיעים לבקעה כדי לבקר בישובים, להכיר את תושבי הבקעה, וללמוד על המיזמים השונים שלנו.

הודות לקבלת הפנים החמה שמקבלים מכל מי שהם פוגשים כאן, הקשר בינם לבין ההתיישבות בבקעה מתחזק והם הופכים לתומכים ותורמים לפרויקטים השונים.

אנו ממשיכים לעודד קבוצות ויחידים להגיע לבקר בתקווה שיתחברו לאזור ויתמכו בפרויקטים השונים.

מייל קשרי חוץ : [email protected]

מייל דוברות : [email protected]

פרטי יצירת קשר

לי מויאל
מנהלת מחלקת דוברות וקשרי ציבור וחוץ