עושים ציונות בט״ו בשבט

יו״ר הציונות הדתית שר האוצר ח״כ בצלאל סמוטריץ' הגיע ביום ב' 6.2.2023 לבקעת הירדן, עם תנועת השומר החדש, בוגרי סיירת חרוב ועשרות בני נוער מכל הארץ.


שר האוצר פתח את הבוקר של ט״ו בשבט עם עשרות בני נוער מכל הארץ, ועם נוער השומר החדש שהגיעו לנטיעות בחוות עינות קדם ובאתר הנצחה לנופלי סיירת חרוב.

בנטיעות השתתפו גם ראש מועצת בקעת הירדן דויד אלחייני, מייקל אייזנברג ויואל זילברמן מהשומר החדש ועשרות בני נוער.

דויד אלחייני, ראש מועצת בקעת הירדן: " אני מודה לך השר סמוטריץ' שבאת לשתול עץ איתנו. אנו מכירים עוד מרגבים, תנועה שעושה עבודה מדהימה בגאולת אדמות בכל ארץ ישראל כולל ביו"ש.
אני מודה לחבר'ה הנהדרים שבאו - אתם דור העתיד שלנו.
דווקא בט"ו בשבט, דבר שאנו כחקלאים חיים אותו לאורך השנה, אני רוצה להזכיר ולהוקיר את סיירת חרוב בפרט והלוחמים בכלל שנלחמו בקרבות לאורך השנים על האדמה והארץ הזו. יש כאן עבר, הווה ועתיד שאנו מחויבים אליו גם עבור החברים שנפלו. "

יו״ר הציונות הדתית שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳:
 "החקלאות היא ערך אדיר ואתגר אדיר. מדינת ישראל חייבת לחזור לדבר על חקלאות כערך, הציונות מראשית דרכה נבנתה על ערך החקלאות ושמירת קרקע.
הבוקר פגשתי נוער מדהים שנלחם על הארץ הזאת, מתחבר לקרקע, ושומר על אדמות המולדת. היה לי ביקור מרגש שנותן כח להמון עשייה ואני מודה לחקלאים ולאנשי החינוך שנמצאים כאן בשליחותה של מדינת ישראל יום יום שעה שעה."

תמונות מועצה אזורית בקעת הירדן

 

2 אנשים שותלים עצים ליד אנדרטת סיירת חרוב

השר סמוטריץ, ראש המועצה וסיירת חרוב מסתכלים מתחת לסככת על הנוף